در انبار موجود نمی باشد

داروی تقویت ریه

اسپری بینی سزالین

20,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

داروی تقویت ریه

روولایزر سیپلا

59,300 تومان

داروی تقویت ریه

ساشه روتارین

32,000 تومان

داروی تقویت ریه

شربت سیم پرگناکلد

44,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
21,750 تومان

ریه و دستگاه تنفسی از جمله مهم‌ترین اعضای بدن هستند که بدکارکردی آن‌ها می‌تواند به صورت مستقیم بر سلامت شما تاثیر بگذارد.

گاهی به سبب برخی سرماخوردگی‌های کهنه یا بروز برخی بیماری‌های ریوی همچون آمبولی، برونشیت یا حتی کرونا سیستم تنفسی ما ضعیف می‌شود که در چنین شرایطی نیاز است از  یک مکمل‌ تخصصی همچون داروهای تقویت ریه استفاده کنیم.

حال سوال اصلی اینجاست که دارو تقویت ریه چیست؟ داروی تقویت تنفس با مکانیزم خاص و ویژه‌ای سیستم تنفسی شما را در برابر ویروس‌های کشنده تقویت می‌کند و روند سلامت اجزای ریه شما را بهبود می‌دهد. 

در ادامه قرار است راجع به محصولاتی متمایز و ویژه یعنی دارو تقویت ریه‌ها صحبت کنیم.

پرنیان دارو به عنوان یک داروخانه آنلاین در حوزه فروش انواع مکمل همچون مکمل گوارشی، دارو تقویت ریه و مکمل ضد جوش را به فروش می رساند.

 

آشنایی با انواع دارو تقویت ریه

داروی افزایش تنفس ریه به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. داروهایی که به طور تخصصی وظیفه محافظت و تقویت ریه و دستگاه تنفسی را دارند و داروهای مکمل که در کنار سایر تاثیرات و مزایای خود بر سلامت ریه نیز تاثیر گذارند.

 

دارو تقویت ریه (تخصصی)

داروهای تخصصی که در حوزه تقویت ریه و سیستم تنفسی تولید می‌شوند به صورت ویژه و اختصاصی نقش حفاظت از ریه را بر عهده دارند.

 • اسپری بینی سزالین
 • روولایزر سیپلا
 • ساشه روتارین
 • شربت سیم پرگناکلد
 • شربت ضد سرفه زوفا

مواردی که گفته شد تنها قسمت محدودی از داروهای تقویت ریه هستند که با کمی بررسی و مشورت با پزشک با سایر موارد نیز آشنا می‌شوید.

 

مکمل تقویت ریه (عمومی)

داروهای عمومی که در حوزه تقویت ریه تجویز می‌شوند معمولا نقش مکمل را بر عهده دارند و علاوه بر تقویت ریه وظایف دیگری نیز بر عده دارند. در ادامه برخی از داروهای عمومی که برای تقویت ریه می‌توانید استفاده کنید را معرفی می‌کنیم.

 • قرص جوشان

ترکیبات برخی قرص‌های جوشان شامل ویتامین‌های A، E، C و D است. این ویتامین‌ها می‌تواند منجر به کاهش مشکلات تنفسی، بهبود عملکرد ریه و تقویت ریه شود.

 • ویتامین E

طبق تحقیقاتی که در چند سال اخیر انجام شد اثبات کرد که ویتامین E می‌تواند بسیاری از التهابات ریه و بیماری‌های تنفسی را از بین ببرد.

 •  ویتامین C

ویتامین C به سبب برخورداری از آنتی اکسیدان‌های بسیار می‌تواند مشکلات تنفسی ناشی از سرماخوردگی، کرونا و  غیره را تعدیل بخشد.

 • ویتامین D

تحقیقات نشان داده افرادی که با کمبود ویتامین D روبرو هستند بیشتر از سایرین در معرض بیماری‌های تنفسی قرار می‌گیرند. داروهای تخصصی و داروهای عمومی تقویت ریه را می‌توانید با چند کلیک ساده از پرنیان دارو سفارش دهید.

 

خرید دارو تقویت ریه با سه کلیک از پرنیان دارو

چنانچه به بیماری‌های ریوی دچار شده‌اید و یا حتی درگیر یک سرما خوردگی هستید و ریه و دستگاه تنفسی شما درگیر شده است و به دارو تقویت ریه نیاز دارید، می‌توانید با ثبت سفارش در پرنیان دارو هر آنچه نیاز دارید را سفارش دهید تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و در کوتاه‌ترین زمان داروی مورد نیاز شما را تحویل دهد.

پرنیان دارو سال‌هاست که در حوزه فروش دارو و مشتقات آن فعالیت دارد و در چند سال اخیر با اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو داروخانه آنلاین خود را راه‌اندازی کرده است تا بتواند در سطحی گسترده‌تر به به بیماران کمک رسانی کند.

در صورتی که به هر کدام از داروهای تقویت ریه نیاز پیدا کردید بدون مراجعه و بدون حضوری و با چند کلیک ساده انواع داروهای بدون نسخه، تجهیزات پزشکی و مکمل‌های تخصصی را تهیه کنید.

برای خرید دارو تقویت ریه تنها کافیست از طریق همین صفحه دارو مورد نیاز را به سبد خرید اضافه کرده پس از 

پرداخت بهای محصول منتظر دریافت داروی خود باشید.

 

چه کسانی باید از دارو تقویت ریه استفاده کنند؟

در ادامه به صورت خلاصه برخی گروه‌های حساس که باید از دارو تقویت دستگاه تنفسی استفاده کنند را معرفی می‌کنیم.

 • افراد سیگاری:

مصرف سیگار در دراز مدت می‌تواند تاثیرات عجیب و جبران ناپذیری به تنه سلامتی شما مخصوصا سیستم تنفسی و ریه وارد کند.

چنانچه مدتیست سیگار را ترک کرده‌اید؛ اما کمکاکان سرفه‌های خشک و اذیت کننده‌ای همراه شماست حتما از دارو تقویت ریه یا سایر ویتامین‌های D، C و E استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که دارو تقویت ریه افراد سیگاری شاید نتواند تمامی حجم آسیب وارده به ریه را جبران کند؛ اما قطعا باعث بهبود و کاهش روند بیماری می‌شود.

 • افرادی که دچار بیماری های تنفسی هستند:

پس از پشت سر گذاشتن بیماری‌های تنفسی و یا در حین بیماری بهتر است حتما از داروهای افزایش تنفس استفاده کنید تا دروند درمان تسریع یابد و آسیب وارده بر ریه کاهش یابد.

استفاده از دارو تقویت ریه بعد از کرونا یا بعد از برونشیت می‌تواند تاثیر بسزایی در روند بهبود بیمار داشته باشد.

 

بهترین دارو تقویت ریه کدام است؟

به طور کلی نمی‌توان گفت بهترین قرص برای پاکسازی ریه و یا بهترین شربت برای پاکسازی ریه کدام است. شما باید متناسب با نوع بیماری، میزان پیشرفت و درگیری و صلاحدید پزشک خود از شربت یا قرص تقویت تنفس استفاده کنید.

به طور کلی نمی‌توان یک نسخه را برای تمام افراد پیچید بلکه باید سابقه بیماری، تداخلات دارویی و سایر عوامل تاثیر گذار را در نظر گرفت.

در نظر داشته باشید که در پرنیان دارو صرفا داروهای عمومی که نیاز به نسخه پزشک ندارد، به فروش می‌رسد و شما برای خرید برخی داروهایی که تخصصی هستند باید حتما با پزشک مشورت کنید.

در انتها به عنوان نکته پایانی یادآوری می‌کنیم که شما می‌توانید بهترین قرص برای پاکسازی ریه را متناسب با نوع بیماری خود در پرنیان دارو بیابید. رسالت این مجموعه کاهش دغدغه بیماران برای تهیه دارو است و در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات آنچه نیاز دارید را در کوتاه‌ترین زمان تامین کند.

سوالی ندارید؟

هزینه حمل و ارسال برای خرید اولی‌ها رایگانه!

با دریافت کد تخفیف، هزینه ارسال خرید اول رو مهمون ما باشین

first-order