مکمل رشد کودک

شربت استئوکر

93,950 تومان
در انبار موجود نمی باشد

محصولات مادر و کودک

شربت تری دی تری الحاوی

32,700 تومان
در انبار موجود نمی باشد
25,000 تومان

داروی تقویت سیستم ایمنی بدن

شربت زینک پلاس یوروویتال

130,800 تومان
در انبار موجود نمی باشد

مکمل های تخصصی

شربت زینکلد

16,800 تومان

قرص کم خونی

شربت فروگلوبین

94,800 تومان
109,000 تومان

داروی تقویت سیستم ایمنی بدن

شربت مولتی سانستول پلاس زینک

114,450 تومان
در انبار موجود نمی باشد

مکمل‌ کودک

شربت ویتاگلوبین

60,000 تومان

قرص کم خونی

شربت ویتان

115,400 تومان

محصولات مادر و کودک

قطره آد یوروویتال

19,600 تومان

محصولات مادر و کودک

قطره خوراکی زیتوکید

25,100 تومان

محصولات مادر و کودک

قطره کولیکز ویتان

23,000 تومان

همه کودکان در طول رشد خود به انواع ویتامین‌های مختلف برای حفظ سلامتی و رشد کافی نیاز دارند؛ به همین دلیل باید ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودک در رژیم غذایی گنجانده شود. اکثر والدین نگران این موضوع هستند که مواد معدنی کافی به بدن کودکان‌شان نمی‌رسد؛ به همین دلیل به دنبال خرید مولتی ویتامین کودک هستند تا فرزندشان در کنار مواد غذایی که در طول روز می‌خورد، انواع ویتامین‌ها را نیز دریافت کند.

به طور کلی مکمل‌های کودک برای کودکان بسیار مفید بوده و مصرف‌شان از سوی پزشکان نیز توصیه می‌شود. خرید مولتی ویتامین کودک به نسخه پزشک نیاز ندارد و شما می‌توانید به راحتی از داروخانه پرنیان دارو با ضمانت مرجوعی و بازگشت وجه تا 3 روز این ویتامین‌ها را خریداری کنید.

پرنیان دارو، ارائه دهنده بهترین مولتی ویتامین برای کودکان

داروخانه پرنیان دارو بعد از چند سال فعالیت برای جلب رضایت بیشتر مخاطب تصمیم گرفته تا به صورت اینترنتی نیز به فعالیت خود ادامه دهد و داروهایی که به نسخه پزشک نیاز ندارند را با تاییدیه سازمان غذا و دارو ارائه می‌دهد. این داروخانه اینترنتی امکاناتی مانند بازگشت وجه را برای جلب رضایت بیشتر فراهم کرده است؛ همچنین سفارشات شما را بدون در نظر گرفتن شهر، یک روز بعد از ثبت نهایی خرید، رسال می‌کند. تمامی داروها و مکمل‌هایی که این داروخانه در اختیار شما قرار می‌دهد همراه با مجوز وزارت بهداشت است تا این اطمینان را به شما بدهد، کالایی که خریداری کرده‌اید از کیفیت بالا و اصالت برخوردار است.

چه کودکانی به مصرف مولتی ویتامین نیاز دارند؟

برخی از کودکان به دلیل‌های مختلف به مقدار کافی ویتامین و مواد معدنی دریافت نمی‌کنن؛ از این رو به مکمل‌های رشد کودک نیاز دارند. کودکانی که به بیماری‌های مختلف مانند سندروم روده تحریک پذیر، سوء جذب و .. مبتلا هستند، نمی‌توانند ویتامین‌ها و مواد معدنی را جذب کنند؛ علاوه بر این کودکانی که شیر مادر نمی‌خورند و مواد غذایی دیگری استفاده نمی‌کنند به شدت به این ویتامین‌ها نیاز دارند. در نظر داشته باشید کودکانی که رژیم غذایی مناسبی ندارند به کمبود ویتامین دچار می‌شوند؛ به همین دلیل مصرف کامل‌ترین شربت مولتی ویتامین برای کودکان توصیه می‌شود.

جالب است بدانید افراد بزرگسالی که رژیم غذایی وگان دارند، به دلیل محدودیت غذایی که دارند، ویتامین‌های موجود در برخی مواد غذایی مانند گوشت و مواد پروتئینی را به طور طبیعی دریافت نمی‌کنند؛ از این رو از شربت مولتی ویتامین کودک  استفاده می‌کنند.

نحوه انتخاب بهترین مولتی ویتامین کودک 

برای انتخاب درست مولتی ویتامین بهتر است در ابتدا سن کودک خود را در نظر بگیرید و بررسی کنید که برایش شربت، قطره یا قرص مناسب است. مولتی ویتامین کودک دو ساله با مولتی ویتامین کودک پنج ساله بسیار متفاوت است؛ به طور مثال مولتی ویتامین کودک یک ساله به صورت قطره مصرف می‌شود تا در بلع به مشکل نخورد؛ اما ساختار و بافت این مولتی ویتامین برای کودکان با سن بیشتر که مشکلی در بلع و خوردن ندارند، متفاوت است.

به طور کلی مولتی ویتامین‌ها باید دارای ویتامین A ،D ،K، گروه ویتامین B ، آهن و کلسیم باشند. هنگام خرید بهترین شربت مولتی ویتامین برای کودکان باید دقت داشته باشید که شربت مذکور تمامی این ویتامین‌ها را داشته باشد.

اینکه والدین مولتی ویتامین کودک خارجی تهیه کنند یا ایرانی کاملا سلیقه‌ای بوده و به مقدار بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اند بستگی دارند.

خواص شربت مولتی ویتامین برای کودکان

مصرف مولتی ویتامین برای کودکان خواص زیادی به همراه دارد؛ به همین دلیل والدین قصد دارند این مولتی ویتامین‌ها را از نوزادی تا زمانی که کودک‌شان به مصرف آن نیاز دارد تهیه کنند. بهترین قطره مولتی ویتامین برای کودکان ، قطره‌ای است که تمامی ویتامین‌ها را داشته باشد. در ادامه به برخی از خواص این مولتی ویتامین‌ها اشاره می‌‌کنیم.

تقویت سیستم ایمنی

تقویت سیستم ایمنی در کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است و مصرف انواع ویتامین‌ها به عملکرد این سیستم، تقویت آن و بهبود سلامتی کودکان کمک می‌کند. زمانی که کودک شما این ویتامین‌ها را مصرف می‌کند، کمتر شاهد مبتلا شدن او به انواع بیماری‌ها و حتی سرماخوردگی در فصل‌های سرد سال هستید.

افزایش تراکم استخوان

وجود کلسیم در مولتی ویتامین‌ها به سلامت استخوان و افزایش تراکم آن‌ها کمک می‌کند. در دوران رشد کودک تقویت استخوان بسیار مهم است؛ به همین دلیل استفاده از قطره مولتی ویتامین کودک در این دوران بهترین انتخاب است.

به طور کلی از آنجایی که کودکان دائما در حال بازی کردن هستند، استخوان‌های آن‌ها باید از استحکام و تراکم بالایی برخوردار باشد تا در صورت زمین خوردن مشکلی برایشان پیش نیاید.

 افزایش سطح انرژی

کمبود ویتامین همیشه باعث افت انرژی می‌شود. درست است که نوشیدن و مصرف خوراکی‌های شیرین به کودکان انرژی می‌دهد؛ اما این انرژی ناپایدار است. استفاده از مولتی ویتامین‌ها سطح انرژی کودکان را بالا نگه‌ می دارد و به آن‌ها کمک می‌کند تا همیشه پر انرژی باشند.

قیمت مولتی ویتامین کودک 

قیمت مولتی ویتامین‌ها به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد؛ یکی از این فاکتورها، خارجی یا ایرانی بودن برند تولید کننده مولتی ویتامین است. البته در بین مولتی ویتامین‌های خارجی نیز مواردی مانند شربت مولتی ویتامین کودک خارجی با قطره مولتی ویتامین کودک خارج از نظر قیمت تفاوت دارد.  پرنیان دارو در تعیین قیمت مولتی ویتامین‌ها را به گونه‌ای عمل کرده است که همه افراد بتوانند با هر قشر مالی آن را تهیه کنند.

سوالی ندارید؟

هزینه حمل و ارسال برای خرید اولی‌ها رایگانه!

با دریافت کد تخفیف، هزینه ارسال خرید اول رو مهمون ما باشین

first-order