در انبار موجود نمی باشد

مکمل گیاهی

تونیک مصفای خون

43,500 تومان
در انبار موجود نمی باشد
65,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
25,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
53,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

مکمل گیاهی

قرص رازی

35,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
40,250 تومان

سلامت کبد و سم زدایی

قرص لیورگل ۱۴۰

85,000 تومان

سلامت کبد و سم زدایی

قرص لیورگل ۷۰

72,000 تومان

سلامت کبد و سم زدایی

کپسول پرولیو باریج

49,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

مکمل های تخصصی

کپسول پیاسیدین رازک

47,700 تومان
در انبار موجود نمی باشد

سلامت کبد و سم زدایی

کپسول لیورکر هلث اید

60,400 تومان
در انبار موجود نمی باشد

لاغری و کاهش وزن

کپسول مانگو اسلیم

88,400 تومان

استفاده از مکمل‌های گیاهی به سال‌های خیلی گذشته و در زمان مادربزرگ‌های ما برمی‌گردد. جالب است بدانید که این مکمل‌ها همچنان قابل استفاده و پرکاربرد هستند. مکمل‌های غذایی گیاهی از مواردی هستند که برای تهیه آن‌ها به نسخه پزشک نیازی نیست و به راحتی قابل تهیه است. پرنیان دارو یک داروخانه اینترنتی است که انواع لوازم بهداشتی و داروهایی همچون مکمل‌های تقویتی که به نسخه پزشک نیازی ندارند را ا ارائه می‌دهد، کافی است وارد وب سایت پرنیان دارو شوید و محصول مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید و مبلغ نهایی را پرداخت کنید.

پرنیان دارو ارائه دهنده مکمل‌های گیاهی به صورت آنلاین

پرنیان دارو یک داروخانه اینترنتی است که محصولات بهداشتی و آرایشی و سایر داروهایی که به نسخه پزشک نیاز ندارند را ارائه می‌دهد. این داروخانه فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و توانسته جایگاه ویژه‌ای را در بازار  از آن خود کند؛ همچنین این داروخانه تمامی داروها همچون مکمل‌های تخصصی را با مجوز وزارت بهداشت و دارو در اختیار مخاطبان قرار داده است. ارائه خدمات آنلاین در این داروخانه به افراد کمک می‌کند تا بتوانند در کم‌ترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را تهیه کنند؛ بدین منظور تنها کافیست وارد وب سایت پرنیان دارو شوید و سایر مراحل را پشت سر بگذارید.

مکمل گیاهی چیست؟

مکمل‌های گیاهی همانطور که از نامشان پیدا است محصولاتی هستند که از گیاهان، ریشه‌های آن‌ها و یا دانه‌هایشان تولید می‌شود که خواص درمانی بسیاری دارند. این مکمل‌ها برای حفظ سلامتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مکمل‌های غذایی گیاهی به اشکال مختلف تولید می‌شود که هر کدام از آن‌ها مناسب امراض مختلفی هستند که افراد می‌توانند متناسب با شرایط خود و در نظر گرفتن سیستم ایمنی بدنشان از آن‌ها به صورت روزانه استفاده کنند.

مکمل‌های گیاهی به چه اشکالی در بازار عرضه می‌شوند؟

همانطور که می‌دانید مکمل‌های گیاهی به اشکال متفاوتی عرضه می‌شوند که نوع مصرف آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. به انواع محصولاتی که از این مکمل‌های غذایی گیاهی تولید و در بازار عرضه می‌شود، اشاره می‌کنیم.

  • قطره مکمل گیاهی
  •  کپسول و قرص مکمل گیاهی
  • روغن‌های مکمل گیاهی 
  • پمادهای مکمل گیاهی 

آیا استفاده مکمل‌های گیاهی مضر هستند؟

به طور کلی مکمل‌های گیاهی به منظور تقویت سیستم ایمنی بدن و یا درمان‌ امراض مختلف مصرف می‌شوند. مصرف درست و به اندازه این مکمل‌های گیاهی به سلامت افراد کمک شایانی می‌کند؛ اما باید توجه داشته باشید که مصرف بی‌رویه این مکمل‌ها ممکن است آسیب‌های جدی به همراه داشته باشد. در برخی مواقع ممکن است این مکمل‌ها با داروهای دیگر تداخل داشته باشند و از این جهت مصرف آن‌ها برای افراد مضر است؛ پس حتما باید قبل از مصرف با دکتر خود مشورت کنید.

چه افرادی از مکمل‌های گیاهی باید استفاده کنند؟

بدن افراد در سنین مختلف به این مکمل‎ها نیاز دارند و مصرف درست آن‌ها کمک شایانی به سیستم بدنی آن‌ها خواهد کرد.

درست است که که تهیه این نوع مکمل‌های غذایی دارویی و یا هر نوع مکمل دیگری به تجویز پزشک نیازی ندارد؛ اما توجه داشته باشید که هنگام تهیه و مصرف حتما از پزشک خود مشورت بگیرید.

نوزادان و کودکان: مصرف مکمل‌های گیاهی برای کودکانی که رشد آنان با اختلال مواجه شده است، بسیار مفید است و به آن‌ها در بهبود اشتها و رشد جسمی و ذهنی آن‌ها کمک شایانی می‌کند. مصرف این مکمل‌ها با مشورت پزشک در کنار مواد غذایی مناسب به صورت روزانه به طور کلی به سیستم بدن آن‌ها کمک می‌کند.

دوران بلوغ: دوران بلوغ هر شخصی از مهم‌ترین دوران زندگی است؛ به همین علت توجه رژیم غذایی و استفاده از سایر مکمل‌ها برای بهبود و کمک به این دوره بسیار مهم و حیاتی است. استفاده از انواع مکمل‌ها در این دوره بسیار ضروری است.

دوره‌های بارداری و شیردهی: در دوره بارداری و شیردهی استفاده از مکمل‌ها به روند رشد جنین و تقویت سیستم بدن مادر کمک می‌کند. به ویژه اگر وزن‌گیری مادر در دوران بارداری مناسب نباشد، استفاده از این مکمل‌ها به منظور تامین نیرو، شیر و حفظ سلامت مادر توصیه می‌شود. 

افرادی که احساس خستگی مداوم دارند: برخی از افراد به خاطر شغلی که دارند مدت زمان زیادی را بیدار هستند و کمتر در طول روز استراحت می‌کنند. این افراد علاوه بر مواد غذایی به مکمل‌های نیاز دارند که نیرو از دست را تامین کند. برخی از افراد به هر دلیلی نمی‌توانند به میزان مناسب و کافی لبنیات مصرف کنند، به همین منظور کلسیم مورد نیاز را باید از طریق مکمل‌های گیاهی دیگر جایگزین کنند.

سالمندان: با بالا رفتن سن توان افراد به مرور کاهش پیدا می‌کند و نیاز آن‌ها به سایر مکمل‌ها افزایش می‌یابد. مصرف انواع مکمل‌های غذایی گیاهی برای سالمندان با مشورت پزشک پیشنهاد می‌شود، به این علت که ممکن است با سایر داروهایی که مصرف می‌کنند تداخل دارویی داشته باشند.

ورزشکاران: همانطور که می‌دانید ورزشکاران مدت زمان زیادی را به تمرین و مسابقات می‌پردازند و بدنشان در این مدت زمان نیاز شدید به ویتامین‌ها و مواد مغذی دارد؛ در این موقعیت به ورزشکاران مصرف مکمل‌های غذایی گیاهی توصیه می‌شود.

سوالی ندارید؟

هزینه حمل و ارسال برای خرید اولی‌ها رایگانه!

با دریافت کد تخفیف، هزینه ارسال خرید اول رو مهمون ما باشین

first-order