پیگیری سفارشات در پرنیان دارو

چنانچه در پرنیان دارو خریدی انجام داده‌اید، از دو طریق (بسته به شرکت ارسال‌کننده بسته) می‌توانید سفارش‌تان را تا زمان دریافت آن درب منزل خود، پیگیری و ردیابی کنید.

پیگیری سفارشات پرنیان دارو از شرکت پست

اگر سفارش شما در داروخانه پرنیان دارو توسط اداره پست برایتان ارسال شود، از چند کانال می‌توانید وضعیت مرسوله خود را در این مرکز پیگیری کنید:

  1. از طریق وارد کردن کد مرسوله در وب سایت اداره پست. (نیازمند به اینترنت)
  2. ارسال پیامکی کد مرسوله به یک سرشماره مشخص. (بدون نیاز به اینترنت)

 

روش اول: پیگیری مرسوله از طریق سایت اداره پست

بعد از پرداخت هزینه و ثبت نهایی سفارش در پرنیان دارو، هنگامی که ما سفارش شما را تحویل شرکت پست می‌دهیم تا آن را به دست‌تان برساند، بلافاصله یک کد 20 رقمی تحت عنوان “شماره/کد مرسوله” از طریق راه ارتباطی که شما در اختیار ما قرار داده‌اید (ایمیل یا شماره تلفن همراه) برایتان ارسال می‌شود.

  1. برای پیگیری مرسوله از طریق سایت اداره پست، ابتدا باید وارد آدرس tracking.post.ir شوید.
  2. با ورود به این آدرس، یک صفحه برای شما ظاهر می‌شود؛ کد مرسوله خود را در کادری که در این صفحه مشخص شده است، وارد کنید.
  3. با وارد کردن شماره مرسوله، یک تصویر برایتان نمایش داده می‌شود؛ این تصویر حاوی اطلاعاتی درباره وضعیت دقیق بسته پستی شماست.

 

روش دوم: پیگیری مرسوله از طریق پیامک

اگر به اینترنت دسترسی ندارید، یا به هر دلیلی می‌خواهید با کمک یک راه دیگر وضعیت بسته پستی خود را پیگیری کنید، می‌توانید کد مرسوله را به شماره 2000441 پیامک کنید.

اگر بعد از چند دقیقه هیچ پیامکی برای شما ارسال نشد، مجددا کد مرسوله را همراه با حرف R (ابتدا کد را بنویسید و سپس در انتها حرف R را قرار دهید.) به همین شماره ارسال کنید.

 

پیگیری سفارشات پرنیان دارو از تیپاکس

بستر ارائه شده از سوی شرکت تیپاکس برای پیگیری سفارشات شما در پرنیان دارو، آدرس tipaxco.com/tracking است.

اگر سفارش شما در پرنیان دارو از طریق شرکت تیپاکس برایتان ارسال شود، بعد از ارائه بسته به تیپاکس سه شماره، کد رهگیری، شماره بارکد و کد قرارداد از طریق راه ارتباطی که شما در اختیار ما قرار داده‌اید (ایمیل یا شماره تلفن همراه) برایتان ارسال می‌شود و می‌توانید از هر یک از آن‌ها برای پیگیری سفارش‌تان استفاده کنید.

بعد از ورود به صفحه پیگیری سفارشات در تیپاکس که لینک آن را کمی قبل‌تر در اختیارتان قرار دادیم، کافیست هر یک از شماره‌های نامبرده را در کادر موجود در صفحه وارد کنید و از وضعیت دقیق مرسوله خود باخبر شوید.

همچنین اگر به دنبال یک روش پیگیری از تیپاکس بدون نیاز به اینترنت هستید، می‌توانید با شماره 0218457 تماس بگیرید.

سوالی ندارید؟

هزینه حمل و ارسال برای خرید اولی‌ها رایگانه!

با دریافت کد تخفیف، هزینه ارسال خرید اول رو مهمون ما باشین

first-order